Vitrína

Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., černě lakované dřevo, sklo, rozměry70 x 41 x 19,5 cm, nerestaurováno Lit.: Interiér Hugo Gorge, Vídeň – ed Koch Alexandr, 1000 Ideen zur Künstlerischen Ausgestaltung der Wohnung, Germany 1926, s. 44.

91 aukce 7

vyvolávací cena 2 500 Kč € 80

dosažená cena 2 800 Kč

pol. č.92
aukce: 7
16 500 Kč / 540 €
vyvolávací cena:
pol. č.93
aukce: 7
39 500 Kč / 1 285 €
vyvolávací cena:
pol. č.94
aukce: 7
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
2 400 Kč
dosažená cena:

pol. č.95
aukce: 7
1 500 Kč / 50 €
vyvolávací cena:
2 300 Kč
dosažená cena:
pol. č.96
aukce: 7
3 000 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
4 400 Kč
dosažená cena:
pol. č.97
aukce: 7
3 000 Kč / 97 €
vyvolávací cena: