Vitrína
Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., černě lakované dřevo, sklo, rozměry70 x 41 x 19,5 cm, nerestaurováno
Lit.: Interiér Hugo Gorge, Vídeň – ed Koch Alexandr, 1000 Ideen zur Künstlerischen Ausgestaltung der Wohnung, Germany 1926, s. 44.
91
aukce 7
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 80
dosažená cena
2 800 Kč