Aukce 7
> Položka 109
Mísa žebrovaná
3. čsl. punc 800/1000, Slovensko, 40. léta 20. stol., stříbro, hmotnost 412,50 g, Ć 22,5 cm
109
aukce 7
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 260
Váza s dekorem kosočtvercové sítě
110
7
2 500 Kč / 80 €
vyvolávací cena:
Misky na 4 kulovitých nožkách – 2ks
111
7
5 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
Popelník
112
7
2 000 Kč / 65 €
vyvolávací cena:
Chlebník s modrým abstraktním dekorem
113
7
5 000 Kč / 165 €
vyvolávací cena:
Sutnar Ladislav
Čajový servis z laboratorního skla – 7 ks
114
7
3 800 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
6 700 Kč
dosažená cena:
Smrčková Ludvika
Akvarel Krajina s kvítím
115
7
2 000 Kč / 65 €
vyvolávací cena: