Pohár s víkem a loveckým motivem

Severní Čechy, 60. léta 19. stol., čiré broušené sklo, celoplošně zlaceno a zdobeno rokajovým dekorem, kupa zhranělá do faset, balustrovitá noha s prstencem, kruhová podstava, výška 31 cm, nepoškozeno

2 aukce 10

vyvolávací cena 9 500 Kč € 332