Briliantový prsten
přepunc. platným puncem 308, ryzost 850/1000, Střední Evropa, po pol. 20. stol., platina, hmotnost 5,95 g, 32 briliantů ( cca 0,85 ct), kvalita III., po bocích brilianty s centrálním oválným kamenem, centrální spinel Přiložena Boleta puncovního úřadu.
aukce 9
vyvolávací cena
10 500 Kč
€ 360
dosažená cena
18 000 Kč