Aukce 9
> Položka 65
Spony do vlasů v původní etuji – 2 ks
Střední Evropa, poč. 20. stol., umělá hmota, obecný kov, čiré kameny, délka spony 10,5 cm, min. poškozeno
65
aukce 9
vyvolávací cena
1 000 Kč
€ 34
dosažená cena
1 000 Kč
Souprava pro přípravu čaje v etuji – 3 ks
66
9
2 800 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
2 800 Kč
dosažená cena:
Nůž na dopisy s cizelovanou hlavou orla
9
12 500 Kč / 428 €
vyvolávací cena:
13 500 Kč
dosažená cena:
J.C.Klinkosch
Naběračka s rytým monogramem
68
9
2 500 Kč / 86 €
vyvolávací cena:
Bibus František, Moravská Třebová
Servírovací vidlička s rytým monogramem
69
9
2 000 Kč / 68 €
vyvolávací cena:
PRIMERA
Pánské náramkové hodinky
70
9
5 000 Kč / 171 €
vyvolávací cena:
DOXA
Pánské náramkové hodinky
71
9
5 000 Kč / 171 €
vyvolávací cena: