Pohárek s hebrejským nápisem
vtlač. T 844, punc 800/1000, nově punc. zajícem, Rakousko, 2. čtvrt. 20. stol., stříbro, uvnitř pozlaceno, hmotnost 54,00 g, rytý dekor s tórou a sedmiramenným svícnem, výška 7 cm
89
aukce 9
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 137
dosažená cena
15 000 Kč