Pár slánek na 3 nožkách ve tvaru vinné révy
zn. 13, Střední Evropa, 2. pol. 19. stol., 13ti lotové stříbro 810/1000, hmotnost 60,80 g, O 6,5 cm, výška 3,5 cm, stav odpovídá stáří Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
91
aukce 9
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 103