Barokní lustr

Čechy, 18. stol.–2. čtvrt. 19. stol., dřevo s černou polychromií, pozlaceno, plastický řezaný dekor, kruhová obruč s deseti svícny, 4 řetězy, pozdější elektrifikace, výška 65 cm, 73 cm, nutná revize elektrifikace, část. poškozeno Provenience: Z pozůstalosti uměleckého knihvazače Jindřicha Svobody, Dolní Kounice.

5 aukce 10

vyvolávací cena 15 000 Kč € 524

dosažená cena 16 000 Kč