Aukce 6
> Položka 161
Toaletka
Střední Evropa, konec 19. stol., leštěné dřevo, mosazné kování, odborně restaurováno, výška 50 cm, hloubka 30 cm, šířka 40 cm
161
aukce 6
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 470
Sandrik, Slovensko
Lopatka na dort
177
10
2 000 Kč / 70 €
vyvolávací cena:
Kleště na cukr
176
10
2 000 Kč / 70 €
vyvolávací cena:
Otevírací medailon se zdobenou aplikací a briliantovou routou
178
10
4 000 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Brož s lapis lazuli
179
10
4 000 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
Dámský náramek
181
10
8 500 Kč / 292 €
vyvolávací cena:
Andrej Popov?
Dóza na cukr s víčkem
182
10
17 000 Kč / 594 €
vyvolávací cena: