Aukce 9
> Položka 99
Secesní brož se západem slunce a dívkou s rozevlátými vlasy
sign. Jefer, punc chrtí hlava 800/1000, Rakousko-Uhersko, kolem r. 1910, stříbro, hmotnost 24,50 g, poloplastický dekor, rozměry 7 x 5 cm
99
aukce 9
vyvolávací cena
8 500 Kč
€ 291
Stojánek na štětce s opicemi
196
10
3 500 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
Dóza na máslo s marmeládu ve tvaru auta s vozíkem
197
10
3 500 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
Hutschenreuther Lorenz A.G.
Dóza s víkem a orientálním dekorem
198
10
4 500 Kč / 157 €
vyvolávací cena:
4 800 Kč
dosažená cena:
Wagner Otto škola
Zrcadlo se žardinierou J. & J. Kohn No 1149
24
10
38 000 Kč / 1 329 €
vyvolávací cena:
Krabička s víkem
25
10
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Police
26
10
9 000 Kč / 315 €
vyvolávací cena: