Aukce 9
> Položka 112
Dóza s víčkem a pestrým květinovým dekorem
Severní Čechy, 20.–30. léta 20. stol., čiré broušené sklo, zlaceno, malováno emaily, klenuté víčko s broušeným úchytem, výška 18 cm, nepoškozeno
112
aukce 9
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 240
Wagner Otto škola
Zrcadlo se žardinierou J. & J. Kohn No 1149
24
10
38 000 Kč / 1 329 €
vyvolávací cena:
Krabička s víkem
25
10
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Police
26
10
9 000 Kč / 315 €
vyvolávací cena:
Loos Adolf tvar
Hodiny
59
10
45 000 Kč / 1 573 €
vyvolávací cena:
Židle J. & J. Kohn
27
10
4 500 Kč / 157 €
vyvolávací cena:
Sklápěcí židle
29
10
7 000 Kč / 245 €
vyvolávací cena: