Jantarové těžítko
ryzost 925/1000, Střední Evropa, 20.–30. léta 20. stol., stříbro, hmotnost brutto 1046,00 g, jantar, kamenný podstavec, výška 25 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
146
aukce 9
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 274
dosažená cena
8 000 Kč