Aukce 10
> Položka 43
Trojplamenný tepaný svícen
3. čsl. punc 925/1000, vtlač. Baltensperger, Československo, konec 40. let. 20. stol., stříbro, hmotnost 7 360,00 g, odnímatelné tulejky, kruhová klenutá podstava, výška 24 cm
43
aukce 10
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 420
Květinová žardiniéra č. 2 (2582) Thonet
10
6 000 Kč / 210 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Věšák Fischel No 1
10
3 800 Kč / 133 €
vyvolávací cena:
Stolek Thonet No 206 (9206)
46
10
1 500 Kč / 52 €
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:
Olbrich Joseph Maria
Kuchyňské hodiny
47
10
12 000 Kč / 420 €
vyvolávací cena:
Hoffmann Josef
Stolek „Hnízdo“ č. 986 – 1 ks
48
10
5 000 Kč / 175 €
vyvolávací cena:
5 300 Kč
dosažená cena:
Hoffmann Josef
Stolek „Fledermaus“ Thonet No 767
10
15 000 Kč / 524 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: