Bibus František a syn, Moravská Třebová
Stolní hodiny se sloupečky a klíčem na natahování
vtlač. zn. firma Bibus Fr. a syn, Čechy, Moravská Třebová, 20.–30. léta 20. stol., postříbřený obecný kov, obdélné zrcátko, bílá umělá hmota, strojek zn. J. Kienzle clock factories, Komotau – Czechoslovakia, podstava na 4 nožkách s prolamovaným pásem s rostlinným dekorem, výška 25cm, strojek funkční, ciferník poškozen
aukce 10
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 157
dosažená cena
4 500 Kč