Dóza na cigarety s monogramem JK
mistrov. zn. E.S., punc Diana, Rakousko-Uhersko, 1866–1920, stříbro, ryzost 900/1000, vyloženo dřevem, víčko na stěžejce zevnitř pozlacené s rytým věnováním, délka 14,5 cm, výška 5 cm
72
aukce 10
vyvolávací cena
1 500 Kč
€ 52
dosažená cena
1 900 Kč