Royal Dux, Čechy, Duchcov
Vázy „Brusel“ – 3 ks
tištěná podglaz. zn. Royal Dux, Made in Czechoslovakia, vtlač. 525, 526, 151, Čechy, Duchcov, 60. léta 20. stol., porcelán, tištěný barevný dekor, výška 26 cm, 20,5 cm, 16,5 cm, nepoškozeno
144
aukce 10
vyvolávací cena
1 800 Kč
€ 63
dosažená cena
2 100 Kč