Pohárek s rytou kartuší květinovým dekorem
mistrov. zn. CHI, puncováno, Rusko, pozdní 19. stol., stříbro, ryzost 875/1000, hmotnsot 58,40 g, rytý monogram LCK, výška 7,5 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
149
aukce 10
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 122