Dóza na tabák s kartuší v podobě erbu
nečitelná zn. PCF, Střední Evropa, 2 pol. 19. stol., stříbro, hmotnost 43,00 g, uvnitř část. pozlaceno, víčko na stěžejce, zdobeno rytým dekorem rokaje a zvířecích motivů, délka 7 cm, výška 1,5 cm
160
aukce 10
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 332