Noční stolek
Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., dýhované dřevo intarzií, profilovaná čelní stěna, 1 zásuvka, 1 otevírací dvířka, výška 79 cm, šířka 60 cm, hloubka 42 cm, původní velmi dobrý stav, chybí skleněná deska
7
aukce 11
vyvolávací cena
13 000 Kč
€ 488