Thonet
Houpací křeslo Thonet No 14 (7.014)
Rakousko-Uhersko, poč. 20. stol., výroba fa Thonet, ohýbané dřevo, nový rotangový výplet, výška 100 cm, šířka 56 cm, hloubka 115 cm, odborně restaurovánoLit.: Thonetkatalog 1904, s. 54
13
aukce 11
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 450
dosažená cena
12 000 Kč