Aukce 12
> Položka 45
Gross František
Po bouři (Odpočinek), 1969
tužka, akvarel, 29,5 x 41,5 cm, rám, pasparta, sklo, sign. PD Fr. Gross 69 Provenience: z pozůstalosti autora.
aukce 12
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 363
dosažená cena
10 000 Kč
Gross František
Zloba, 1983
46
66 000 Kč / 2 397 €
vyvolávací cena:
Istler Josef
Sedící postava, 1970
47
60 000 Kč / 2 179 €
vyvolávací cena:
Gross František
Město, 1971
48
6 500 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
Balcar Jiří
Dekret, 1961
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Boudník Vladimír
Strukturální grafika, 1962
50
25 500 Kč / 926 €
vyvolávací cena:
31 000 Kč
dosažená cena:
Boudník Vladimír
Strukturální grafika, 1963
51
18 500 Kč / 672 €
vyvolávací cena: