Aukce 12
> Položka 104
Bolf Josef
Ovečka a vlk, 2006
akryl, plátno, 65 x 90 cm, sign. na rubu Josef Bolf 2006
104
aukce 12
vyvolávací cena
37 000 Kč
€ 1 344
dosažená cena
50 000 Kč
Sobotka Jiří
Z tuby, 2005-2006
105
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
Medek Tomáš
Krychle No. XXIII, 1996
106
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram
Adam, Eva a had
107
25 000 Kč / 908 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Medek Tomáš
Hermafrodit, 2005-2006
108
19 500 Kč / 708 €
vyvolávací cena:
Z cyklu Nesoustavná anatomie
109
13 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
Kokolia Vladimír
110
4 500 Kč / 163 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: