Podávka na dort
mistrov. zn. MF, vtlač zn. GODET, 1. nebo 2. čsl. punc pro cizí zboží 800/1000, Německo, 18./19. stol., stříbro, list zdoben jemným rytým květinovým dekorem, dřevěná rukojeť, délka 28,5 cm
134
aukce 12
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 73
dosažená cena
2 000 Kč