Miska s motivem putti
punc dubový list pro staré zboží, Německo, konec 19. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 21,60 g, oválná miska, částěčně vertikálně členěná, prolamované stěny, tepaný dekor s motivem hroznů, bubnů a trubek a centrálním výjevem s putti v krajině, délka 21 cm, Přiložen posudek puncovního úřadu.
137
aukce 12
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 145
dosažená cena
4 000 Kč