Slánka se zvířecími motivy
puncováno, ryzost 710/1000, Německo, konec 18. stol., stříbro, hmotnost 86,50 g, oválná podstava s nožkou tvořenou dvěma rybami, oválná hluboká miska s rytým monogramem, dvě ucha ve tvaru ptačích hlav, výška 8 cm
Přiložen posudek puncovního úřadu.
149
aukce 12
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 182