Aukce 12
> Položka 153
K. Himmelstoss, Rosenthal
Faun nesoucí dvě amfory
vtlač. sign. K. HIMMELSTOSS, zelená poglaz. zn. Rosenthal, Německo, 20. léta 20. stol., porcelán, malováno, plastika na oválném podstavci, výška 18 cm
153
aukce 12
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 290
Copenhagen
Faun sedící na medvědovi
154
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Copenhagen
Faun a žába
155
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
Obal na květináč s mořskými panami a putti
156
2 500 Kč / 91 €
vyvolávací cena:
Pouzdro na cigarety s psíky
157
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Dámská dýka, stilet
158
11 000 Kč / 399 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:
Šálek s podšálkem
159
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena: