Aukce 12
> Položka 157
Pouzdro na cigarety s psíky
punc 900/1000, Německo, přelom 19./20. stol., stříbro, hmotnost 162,30 g, víko na stěžejce s emailovou malbou tří psíků, délka 9 cm, šířka 8,4 cm, email přelakován
157
aukce 12
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 436
Dámská dýka, stilet
158
11 000 Kč / 399 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:
Šálek s podšálkem
159
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Slánka s motivem obilných klasů
160
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
fa Josef Fucss
Secesní židle – 1 ks
161
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
fa Josef Fucss
Secesní židle – 2 ks
162
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
fa Josef Fucss
Křeslo
163
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena: