Aukce 13
> Položka 4
Mucha Alfons
Biscuits Lefevre-Utile, 1900
litografie 18 x 18 cm, rám, pasparta, sklo sign. LD Mucha
4
aukce 13
vyvolávací cena
33 000 Kč
€ 1 216
dosažená cena
35 000 Kč
Mucha Alfons
Denní doby, 1899
5
13
395 000 Kč / 14 554 €
vyvolávací cena:
Mucha Alfons
Soubor 85 pohlednic
6
13
850 000 Kč / 31 319 €
vyvolávací cena:
850 000 Kč
dosažená cena:
Mucha Alfons
Russia Restituenda, 1922
7
13
40 000 Kč / 1 474 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
Kuba Ludvík
Dáma v parku, Pán v parku, 1900
8
13
90 000 Kč / 2 045 €
vyvolávací cena:
Kuba Ludvík
Hra s lebkou, 1899
9
13
8 500 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Kuba Ludvík
Čaj – návrh na plakát, 1887
10
13
100 000 Kč / 3 685 €
vyvolávací cena: