Aukce 14
> Položka 22
Benátské nokturno, 1914
olej, plátno, 48 x 64 cm, rám, sign. LD ŠTF, na rubu T. F. ŠIMON. 1914. BENÁTSKÉ NOKTURNO Reprodukováno: T. F. Šimon, Cesta kolem světa v 80 obrazech, Praha 2004, s. 48.
22
aukce 14
vyvolávací cena
140 000 Kč
€ 5 101
Bílá kamélie, 1910
23
14
8 500 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
9 200 Kč
dosažená cena:
Preissig Vojtěch
Slovácko
24
14
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef
Mystikové a vizionáři, 1913
25
14
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Konůpek Jan
Kristus nad sopkami, 1937
14
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
Kubín Otakar
Větrný mlýn v Kořenci, 1949
27
14
7 500 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 800 Kč
dosažená cena:
Kubín Otakar
Kaplička v Simiane II., 1942
28
14
6 500 Kč / 237 €
vyvolávací cena: