Aukce 15
> Položka 1
Josef Bekel
Dívka, na druhé straně portrétu dívčí hlavička
1840, tužka, akvarel, karton 23,5 x 18,5 cm, 15 x 10,5 cm, rám, pasparta sklo sign. Jos. Bekel pinx 1840 € 690
1
aukce 15
vyvolávací cena
19 000 Kč
€ 690
dosažená cena
19 000 Kč
Neznámý autor
Bouře
2
15
55 000 Kč / 1 996 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Dupré Jules
Krajina
3
15
360 000 Kč / 13 065 €
vyvolávací cena:
Piepenhagen August Bedřich
Krajina s balvanem
4
15
68 000 Kč / 2 468 €
vyvolávací cena:
Něměcký malíř
Ukřižovaný Kristus
5
15
18 000 Kč / 653 €
vyvolávací cena:
Svatá Veronika
6
15
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
Wachsmann Alois
Kaple sv. Jana Křtitele ve sv. Vítu
7
15
5 000 Kč / 181 €
vyvolávací cena: