Aukce 15
> Položka 22
Mariánský sloup
litografie, ruční papír 34 x 35,5 cm, rám, sklo sign. LD razítkem TFŠ, PD T. F. Šimon
22
aukce 15
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 163
Notre Dame
23
15
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Latinská čtvrť
24
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Prádelny na Seině
25
15
7 500 Kč / 272 €
vyvolávací cena:
Böhm Gustav
Dům u moře
26
15
10 500 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
Knyttl Bohumil
Panorama na „Luží“ Košunberg
27
15
4 500 Kč / 163 €
vyvolávací cena:
Hůrka Otakar
Borovice
28
15
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena: