Aukce 15
> Položka 124
Lamr Aleš
Ostrov
1985 olej, plátno 21 x 26 cm, rám sign. UH A. LAMR 75
124
aukce 15
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 544
dosažená cena
15 000 Kč
Načeradský Jiří
Postavy
125
15
35 000 Kč / 1 270 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
Nepraš Karel
Dva psi si něco mezi sebou povídají
126
15
14 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Sopko Jiří
127
15
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
9 300 Kč
dosažená cena:
Sopko Jiří
128
15
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
9 300 Kč
dosažená cena:
Dokoupil Jiří Georg
Tulipány
129
15
11 500 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Stratil Václav
130
15
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena: