Benátské nokturno
olej, plátno
48 x 64 cm, rám
sign. LD ŠTF, na rubu T. F. ŠIMON. 1914. BENÁTSKÉ NOKTURNO
Reprodukováno: T. F. Šimon, Cesta kolem světa v 80 obrazech, Praha 2004, s. 48.
19
aukce 16
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 443
dosažená cena
90 000 Kč