Aukce 16
> Položka 50
Veris (Zamazal) Jaroslav
Džbán a dýmka
olej, lepenka 50 x 70 cm, rám sign. PD VERIS
50
aukce 16
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 765
dosažená cena
20 000 Kč
Zrzavý Jan
Portrét Mácha
51
16
18 000 Kč / 689 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Justitz Alfréd
Stojící akt, 1928
52
16
4 500 Kč / 172 €
vyvolávací cena:
Král Jaroslav
Dívka
53
16
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
Dědina Jan
Postava muže
54
16
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
Zrzavý Jan
Lodi na pláži a balvany, 1950
16
65 000 Kč / 2 487 €
vyvolávací cena:
Zrzavý Jan
Kúros
56
16
45 000 Kč / 1 721 €
vyvolávací cena: