Bechyně
Dóza panenka
nečitelná vtlač. sign., tištěná zn. Bechyně
Made in Czechoslovakia, Československo, Bechyně, po r. 1920, bělnina, glazováno, černý malovaný dekor, oválný tvar, víko ve tvaru dívky v šatech, výška 17 cm, nepoškozeno
243
aukce 16
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 172