Gmunden Keramik
Zarážky na knihy s pegasy – 2 ks
malovaná zn. GK, Německo, Gmund, 20.–30. léta 20. stol., keramika, glazováno, modrý zelený a hnědý stékaný dekor, výška 16 cm, nepoškozeno
245
aukce 16
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 363
dosažená cena
9 500 Kč