Aukce 16
> Položka 104
Husáriková Jindra
Hlava dívky, 1949
olej, plátno 65 x 46 cm, rám
104
aukce 16
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 191
Načeradský Jiří
Kompozice I.
105
16
7 000 Kč / 268 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří
Kompozice II.
106
16
7 000 Kč / 268 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří
Postavy, 1998
107
16
36 000 Kč / 1 377 €
vyvolávací cena:
Najmr Jan
Dívka u okna, 1961
108
16
15 000 Kč / 574 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard
Bez názvu, 1977
109
16
27 000 Kč / 1 033 €
vyvolávací cena:
27 000 Kč
dosažená cena:
Nepraš Karel
Muzikanti
110
16
14 000 Kč / 536 €
vyvolávací cena: