Aukce 16
> Položka 108
Najmr Jan
Dívka u okna, 1961
olej, překližka 100 x 70 cm, rám sign. LD NAJMR–61
108
aukce 16
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 574
dosažená cena
15 000 Kč
Ovčáček Eduard
Bez názvu, 1977
109
16
27 000 Kč / 1 033 €
vyvolávací cena:
27 000 Kč
dosažená cena:
Nepraš Karel
Muzikanti
110
16
14 000 Kč / 536 €
vyvolávací cena:
Hliněnský Robert
Vrh časů, 1965
111
16
24 000 Kč / 918 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Nepraš Karel
Facka, 1975
112
16
95 000 Kč / 3 634 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Malich Karel
Raumsculptur
113
16
100 000 Kč / 3 826 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra
Hlava, 1994
114
16
7 500 Kč / 287 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena: