Hliněnský Robert

Vrh časů, 1965

olej, plátno 68 x 88 cm, rám sign. PD R Hliněnský 65, na rubu R. Hliněnský 1965

111 aukce 16

vyvolávací cena 24 000 Kč € 918

dosažená cena 50 000 Kč

pol. č.112
aukce: 16
95 000 Kč / 3 634 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.113
aukce: 16
100 000 Kč / 3 826 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.114
aukce: 16
7 500 Kč / 287 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.115
aukce: 16
8 000 Kč / 306 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.116
aukce: 16
30 000 Kč / 1 148 €
vyvolávací cena:
pol. č.117
aukce: 16
8 000 Kč / 306 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: