Aukce 16
> Položka 159
Terč
Střední Evropa, 19. stol., olej, dřevo, lakováno, střelecký terč s postavou mladíka, zbytky německých nápisů, prostříleno, výška 107 cm, šířka 65,5 cm, restaurováno
159
aukce 16
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 148
Míšeň
Ozdobný talíř
160
16
14 000 Kč / 536 €
vyvolávací cena:
Dóza
161
16
3 500 Kč / 134 €
vyvolávací cena:
Talíř
162
16
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 800 Kč
dosažená cena:
Pravoslavná závěsná lampa
163
16
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
164
16
32 500 Kč / 1 243 €
vyvolávací cena:
Dýka Napoleon
165
16
30 000 Kč / 1 148 €
vyvolávací cena: