Aukce 16
> Položka 165
Dýka Napoleon
rytá sign. Omerth, Francie , vročeno 1935, slonovina, zlacený obecný kov, na čepeli vyryta datace 12-X-1935 a monogramy, rukojeť v podobě Napoleonovy busty, délka 28,7cm, původní etuje
165
aukce 16
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 148
Dámské pouzdro na cigarety
166
16
1 000 Kč / 38 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Krokodýl
167
16
9 500 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Kolotočový kůň
168
16
25 000 Kč / 956 €
vyvolávací cena:
Vycházková hůl
169
16
7 500 Kč / 287 €
vyvolávací cena:
Šatlén s přívěškem v podobě třmenu
170
16
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
Kruhový stolek
171
16
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena: