Tác
mistr. zn., punc Diana, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 814,20 g, mělký oválný tác s prořízlými uchy a čtyřlaločnou odkladní plochou rámovanou tlačeným liniovým dekorem, po obvodu dekor s perlovcem, délka 45 cm, drobné otlaky na dně
257
aukce 16
vyvolávací cena
11 000 Kč
€ 421