Nový Svět, Harrachov
. Párové vázy ve stylu geometrické secese – 2 ks
pap. nálepka COMTE HARRACH NEUWELT AUSTRIA, Rakousko-Uhersko, Harrachov, počátek 20. stol., čiré sklo masivně zlaceno,
štíhlé vysoké vázy zdobeny broušeným a malovaným geometrickým dekorem, výška 30,8 cm
199
aukce 16
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 339
dosažená cena
35 000 Kč