Bibus František, Moravská Třebová
Kávová souprava – 6 ks
vtlač. zn. B, tác zn. Fr. Bibus a syn, Čechy,
Moravská Třebová, varianta návrhu Otto Prutschera, 20.–30. léta 20. stol., alpaka s jemným kladívkovým dekorem, dřevěné kulovité úchyty a ucha, uvnitř zlaceno, 6 ks: 2 konvice s víkem (rozpojeno), 1 konvička, 1 mléčenka, výška konvice 13,5 cm, délka podnosu 58 cm, výška konve 20,5 cm
204
aukce 16
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 454