Vázička
Itálie, stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 142,10 g, bachratá vázička v podobě měšce, jemný kladívkový dekor s hlubokým a mělkým vertikálním žebrováním,
uvnitř zlaceno, výška 7,7 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
209
aukce 16
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 115