Aukce 16
> Položka 225
Kubistické křeslo
Čechy, 10.–20. léta 20. stol., světlé dýhované dřevo, čalouněný sedák, potah s kubistickým vzorem, výška 72 cm, hloubka 52 cm, šířka 56 cm
225
aukce 16
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 459
dosažená cena
15 500 Kč
Šachy
226
16
8 500 Kč / 325 €
vyvolávací cena:
Artěl
Popelník
227
16
40 000 Kč / 1 530 €
vyvolávací cena:
Wanner A.
Návrh knihovny
228
16
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
Trojplamenné svíny – 2 ks
229
16
15 000 Kč / 574 €
vyvolávací cena:
20 100 Kč
dosažená cena:
J. & J. Kohn
Židle – 2 ks
230
16
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Žardiniéra
231
16
1 500 Kč / 57 €
vyvolávací cena: