Postava muže
zn. anglickými a německými puncy, Střední Evropa, 2. pol. 19. stol., slonová kost, stříbro, celostříbrná soška s obličejem ze slonové kosti, postava muže v brnění v plné zbroji, přilbici a koruně, držící štít s erby, prořezávaný podstavec, výška 23 cm
Přiložen Odborný posudek PhDr. Františka Koloucha.
298
aukce 16
vyvolávací cena
135 000 Kč
€ 5 164
dosažená cena
135 000 Kč