Aukce 17
> Položka 46
Istler Josef
Postava, 1992
litografie 200/200, papír 47,5 x 33,5 cm sign. PD Istler 92, razítko LYRA PRAGENSIS
46
aukce 17
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 240
Istler Josef
Kafka
47
7 000 Kč / 280 €
vyvolávací cena:
Hejna Václav
Kompozice, 1965
48
12 000 Kč / 480 €
vyvolávací cena:
Liesler Josef
Trattoria Rosanna, 1964
4 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
Liesler Josef Liesler Josef Liesler Josef
Terč
50
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
Liesler Josef
Krajina, 1985
51
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Beneš Vlastimil
Žena
52
45 000 Kč / 1 800 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena: