Aukce 17
> Položka 55
Hnízdo Vladimír Jan
V tísni, 1968
olej, sololit 31 x 21,6 cm sign. UD 68; Pozůstalostní razítko V.J. Hnízdo 1914–1978.
aukce 17
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 320
Jarcovják Vladimír
Mrtvý holub na stole, 1960
56
36 000 Kč / 1 440 €
vyvolávací cena:
Kafka Jaroslav
Žena s šátkem, 1951
57
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Sabahudyn Čečo
Bez názvu, 1988
58
6 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
Vohrabal Bohumil
Kytarista, 1965
59
40 000 Kč / 1 600 €
vyvolávací cena:
Wielgus Jindřich
Žena, 1951
60
19 000 Kč / 760 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Vohrabal Bohumil
Akt I.
61
9 500 Kč / 380 €
vyvolávací cena: