Dětský lihový sporák

Střední Evropa, počátek 20. stol., obecný kov, bílý nátěr, dětská kamínka na tekutý líh, nádobíčko, délka kamen 28,5 cm, jeden pant dvířek poškozen

315 aukce 17

vyvolávací cena 4 500 Kč € 180

pol. č.316
aukce: 17
9 500 Kč / 380 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.317
aukce: 17
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
pol. č.318
aukce: 17
1 000 Kč / 40 €
vyvolávací cena:

pol. č.319
aukce: 17
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
pol. č.320
aukce: 17
4 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
pol. č.321
aukce: 17
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena: