Aukce 17
> Položka 315
Dětský lihový sporák
Střední Evropa, počátek 20. stol., obecný kov, bílý nátěr, dětská kamínka na tekutý líh, nádobíčko, délka kamen 28,5 cm, jeden pant dvířek poškozen
315
aukce 17
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 180
Parní stroj
316
9 500 Kč / 380 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
317
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
Nástolec
318
1 000 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
fa Moser, Hussmann H.
319
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
Elastik
Dětský kočárek
320
4 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
Leuchtenfabrik Egon Hillebrand
Stolní lampa
321
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena: